HATSJOE | 20 februari - 31 maart 2017


Van 20 februari januari t/m 31 maart hebben we het thema HATSJOE bij Ruimte voor Ouders. Er zijn verschillende activiteiten afgestemd op de leeftijd van de kinderen.

We hebben komende periode leuke activiteiten op het programma staan. Zo is er ook weer Mamatijd, Dreumestijd en er zijn weer volop activiteiten in de Speelotheek Plus en Ruimte voor Ouders. 

Iedereen is wel eens ziek en zelfs Puk is een keer ziek. Gelukkig leren we de kinderen wat ze dan moeten doen.

Er is een EHBO cursus en de kinderen mogen spelen met dokterspullen! 

Er is een Ruimte voor Ouders in Rotterdam Crooswijk, Noord, Centrum en Charlois. Hieronder kun je een overzicht downloaden van activiteiten in een Ruimte voor Ouders bij jou in de buurt. Heb je nog vragen of wil je meer informatie over het thema en/of de activiteiten in de Ruimte voor Ouders, dan kun je bellen met opvoedwinkel Twinkeltje op 010 – 411 5043 of mailen naar info@twinkeltje.info.