Word Ouder in Actie

Plaatje  
Een Ouder in Actie is een enthousiaste ouder die graag met andere ouders praat over de dagelijkse opvoeding van kinderen. Zo blijkt dat ouders die regelmatig met andere ouders praten over de opvoeding van hun kinderen minder last hebben van spanning in de opvoeding.
Ouders kunnen namelijk op deze manier ervaringen met elkaar uitwisselen. Dit is ook een mooie manier om er als ouder achter te komen dat je niet de enige bent met bepaalde opvoedonzekerheden. Ondertussen hebben er al drie groepen enthousiaste Ouder in Actie vrouwen de certificering gehad. Zij organiseren bijeenkomsten over opvoeden in hun eigen netwerk of in samenwerking met een ouderconsulent van een basisschool.

Lijkt dit u ook leuk om te doen? Kom dan maandag13 februari of woensdag 22 februari van 09.30 u tot 11.00 u naar de informatiebijeenkomst in Opvoedwinkel Twinkeltje. Ook zijn al de data voor de training Ouder in Actie gepland op vier woensdagen in maart:
- 8 maart
- 15 maart
- 22 maart
- 29 maart

Alle gepland van 09.30 u tot 11.30 u.
Voor meer informatie over Ouder in Actie of interesse?
Bel dan naar 010-2131496 of mail naar elaine@twinkeltje.info

Locatie informatiebijeenkomsten:
Van Veldhuizenstichting
Opvoedwinkel Twinkeltje
Isaac Huberstraat 121