Update Onderzoek door ZINZIZ bij Dikkertje Dap

Update Onderzoek door ZINZIZ bij Dikkertje Dap

Eerder dit jaar is het onderzoek van ZINZIZ naar de methodiek Kinderopvang Plus2 bij Dikkertje Dap van start gegaan. Tijd voor een korte update.

Wat wordt er ook alweer onderzocht?
ZINZIZ onderzoekt wat het beste werkt bij Dikkertje Dap en wat nog verder verbeterd kan worden. Hierdoor kunnen de medewerkers van Dikkertje Dap leren, maar kunnen ook andere organisaties van Dikkertje Dap leren. Waardoor nog meer ouders en kinderen worden geholpen.

Sinds september 2019 hebben ouders en medewerkers informatie over het onderzoek ontvangen. Al meer dan 40 ouders/gezinnen hebben gereageerd op de informatiebrief. En de eerste vragenlijsten voor het onderzoek zijn ingevuld.

Ook hebben de onderzoekers al een paar keer meegekeken bij een overleg van medewerkers van Dikkertje Dap. De onderzoekers hebben nog niet meegekeken op de groepen. Dat kan ook pas als genoeg ouders hebben aangegeven dat ze dat goed vinden. Maar dat gaat binnenkort vast gebeuren. Dan gaan we weer een stap verder met het onderzoek!

Update Onderzoek door ZINZIZ bij Dikkertje Dap
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.