Vandaag start de week van het vergeten kind.

Stop het wisselen van hulpverleners. Vandaag start de week van het vergeten kind. Kinderen die in het jeugdzorgsysteem terechtkomen krijgen veel verschillende hulpverleners te zien. Elke keer als ze iemand vertrouwen, raken ze diegene weer kwijt en blijven ze steeds opnieuw alleen achter. Dit is boven op de trauma‚Äôs die ze al hebben psychisch heel erg zwaar. Tienduizenden kinderen in Nederland zien een karavaan aan hulpverleners aan zich voorbij trekken, maar niemand blijft. Het vergeten kind blijft steeds opnieuw alleen achter… Dit moet stoppen! Geef deze kinderen vertrouwde gezichten die blijven. Op de website kun je de petitie ondertekenen en deze kinderen helpen.
En het filmpje kun je via de link bekijken.

het vergeten kind

het vergeten kind
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.