Update Dikkertje Dap

We zijn weer een aantal weken verder en bij Dikkertje Dap, Plusopvang hebben we niet stil gezeten.  Onze gezinsadviseurs onderhouden geregeld telefonisch contact met de ouders en proberen hen zo veel mogelijk ondersteuning te bieden waar nodig is. Op alle locaties is er voor gekozen om voor kinderen uit een aantal gezinnen (vitale beroepen of zorgen om de veiligheid) opvang aan te bieden.
Onze pedagogisch medewerkers bieden deze kinderen een leuk dagprogramma. We werken professioneel en we kijken goed naar onze doelgroep en bieden elk gezin ondersteuning of advies op maat aan.
 
Voor de kinderen die thuis zitten wordt er natuurlijk ook goed gezorgd. Er worden bijvoorbeeld leuke filmpjes opgenomen en activiteiten naar ze opgestuurd. De pedagogisch medewerkers spelen hier zelf een actieve rol in.
Vanzelfsprekend houden we ons strikt aan de maatregelen van het RIVM.
 
Bij vragen kun je altijd bellen naar 010-4115043 of mailen naar info@vanveldhuizenstichting.nl
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.